NAŠE TECHNOLOGIE

recepce +420 722 937 552

Díky instalovaným technologiím se řadíme mezi nejlépe vybavené velkoformátové provozy v rámci střední Evropy. Představujeme Vám špičkovou technologii, která pomáhá zkvalitnit, zefektivnit a automatizovat výrobní proces. Tisk realizujeme na celkové ploše 3000 m2.
Naším cílem je vytvoření trvalého vztahu se zákazníkem, který je založen na seriózní spolupráci a individuálním přístupu k řešení každého požadavku. Strojový park neustále rozšiřujeme o nové technologie, a tak nabízíme vždy maximální kvalitu v co nejkratších termínech.

AccurioJet KM-1e

JAKO PRVNÍ ve střední Evropě provozujeme AccurioJet KM - 1e

Zařízení AccurioJet KM-1 je první UV inkoustový tiskový stroj s ofsetovou obracecí jednotkou na světě, který k manipulaci s médii používá ofsetové chytače pro zajištění přesného soutisku. Nečekáme na dokončování zakázek, až bude barva na papíru suchá – expedujte dříve než ofsetové tiskárny. Tisková kvalita je vyšší než u ofsetových strojů: malé kapky inkoustu vytvářejí úžasné obrazy s ostrým textem a kvalitními čárami bez negativního vlivu na fotografie a grafiku.

Produkce (konkurenční ofsetové ceny): letáky, vizitky, brožury, kalendáře, desky, plakáty na papíry natírané i nenatírané
od 60 do 600g / široká řada různých aplikací, jako jsou tisk na karton pro obalový průmysl v extrémní produkci / tiskový formát B2+ / špičková produktivita 3000 archů B2 za hodinu / naprostá konzistence v podávání papíru, soutisku, kvalitě tisku a opakovatelnosti / mimořádná přesnost soutisku přední a zadní strany / tloušťka archů až 0,6 mm / patentovaná UV inkjet technologie pro bezkonkurenčně univerzální použití / tiskové hlavy 1800IS pro vysoké rozlišení, které poskytují skutečné rozlišení 1 200 × 1 200 dpi 

Durst P5 250WT s plnou automatizací

JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ provozujeme nejnovější DURST WT 250!

Durst je lídrem trhu v oblasti vodou-ředitelných inkoustů. 100% ekologické inkousty se všemi existujícími certifikacemi v rámci celé Evropy. Tisk je realizován v režimu plné automatizace na papír, karton, lepenku, voštinu – pro účely zejména POS, displeje, obaly, atd.

ofsetová kvalitu tisku: rozlišení 1 000 dpi / možnost lesklého tisku, malá a tenká vrstva inkoustu, příjemná na omak   /    100% ekologický tisk bez zápachu a negativních vlivů na životní prostředí / 5 nejvyšších certifikátů pro možnost výroby obalů pro potravinářství / FEFCO obalové standardy, přímý styk s potravinami / pracovní šířku vhodnou pro Vaše zakázky až 250 cm / vysoký reálný výkon: max. rychlost dosahuje až 350 m2/hod. / plná automatizace – nakladač, vykladač a registrační stůl pro tisk dvou na sobě nazávislých řad materiálu / stroj určený pro provoz 24/7

Durst P5 350: v České republice pouze 1 instalace tohoto stroje

Nová řada tiskáren P5 je vlajkovou lodí firmy DURST. Řada P5 se stala pokračovatelem a etalonem v oblasti velkoformátového digitálního tisku s cílem maximální efektivity a vysoké automatizace. Tisk je realizován na PVC bannery, dibondové desky, KAPA desky, PVC desky, fólie, samolepky, PVC bannery, obaly, papír, apod. Síře tisku 350 cm.

ofsetová kvalita tisku: rozlišení 1.200 dpi a 7pl velikost kapky / možnost lesklého tisku / hybridní model umožňující potisk rolí i desek až do šířky 350cm / vysoký reálný výkon: max. rychlost dosahuje až 320 m2/hod. / nejspolehlivější stroj na trhu určený pro 24/7 provoz 

Durst Rho P10 250

Hybridní UV tiskárna DURST P10 – 250 cm šíře tisku.
Už není třeba hledat kompromis mezi bezkonkurenční kvalitou (1200 dpi) a výkonem. 
Jako jediní v České republice máme instalované zcela nové inkousty Rho POP Rigid
(splňující ekologické kritéria s mnoha certifikacemi), které mají vynikající barevné 
spektrum a přilnavost na deskový materiál. Tisk realizujeme CMYK + W.

Bezkonkurenční kvalita tisku 1200 dpi / extrémní produkce 300 m2/hod. / jediná instalace inkoustů Rho POP Rigid v České republice (vynikající barevné spektrum a přilnavost na materiály) / inkousty splňující ekologické kritéria s mnoha certifikacemi / stroj oceněný jako „produkt roku“ na SGIA Expo, EDP, FEFCO Innovation Award a dalších výstavách a veletrzích  / světový lídr na trhu / možnost tisku bílou barvou (předtisk i podtisk) / vysoká barvostálost, vysoká životnost tisku

Durst 320p

Rolová UV tiskárna DURST 320p – 320 cm šíře tisku. Durst Rho 320p určuje nové standardy kvality pro průmyslové roll-to-roll tisky. Díky tiskovým hlavám Quadro® Array dosahuje na všech materiálech brilantních barev.

Umožňuje tisknout na jednu roli v šíři tisku až 3,2 m, nebo na dvě role o šířce tisku 1,6 m / potiskne až 130 m2 za hodinu /
tisk CMYK s vysokou pigmentací inkoustu / inkousty Durst Roll Ink jsou šetrné k životnímu prostředí /
neobsahují těkavé látky a jsou certifikováné podle přísných ekologických kritérií Nordic Swan

Zünd D3 XL-3200 BHS 150: v České republice pouze 1 instalace

Tento stroj je vlajkovou lodí společnosti Zünd. Společnost Zünd už téměř čtyři desetiletí přináší svým zákazníkům špičkové, přesné, modulární deskové řezací plotry. V posledních letech se stále zvyšuje podíl automatizace a cíle co nejvyšší efektivity. Zejména v obalovém průmyslu, který je vysoce rostoucí, je cílem co nejefektivnější zpracování zakázek, pokud možno s minimálním zásahem lidské ruky. Plně automatizovaný proces zpracování: papíru, kartonu, lepenky, atd.

Plně automatizovaný proces zpracování: papíru, kartonu, lepenky, měkčených desek atd. / pracovní plocha stolu 2.270 x 3.200mm (celkový rozměr stroje 22 x 5 m) / 2 pracovní ramena s možností osazení až 6 pracovních modulů a 6 nástrojů / kamerové načítání řezacích značek shora i zespoda /
stroj určený pro provoz 24/7 / swiss made 

Zünd G3 3XL-2500

Zund G3 je v našem provozu instalovaný 2x. Jedná se o univerzální deskový řezací plotr s nekonečným pásem umožňující zpracovávat deskové i rolové materiály na ploše stolu 3.210 x 2.500mm. Zünd patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů na absolutní světovou špičku. Značka Zünd je synonymem přesnosti.

frézovací modul s vřetenem 1kw a sadou nástrojů na frézování tuhých materiálů / průchodnost pod ramenem až 60 mm, možnost řezání až 50 mm silných materiálů (např. pěny) / automatická inicializaci všech nástrojů / kamerové načítání řezacích značek shora / nástroje pro řezání papíru, kartonu, lepenky, gumy, bannerů, textilu, měkčených desek, aj. / swiss made /
stroj určený pro provoz 24/7

SL-800H

Automatický vysekávací a bigovací stroj SL-800H je klíčovým zařízením pro výsek, bigování a embosování papírových obalových produktů. Jako jsou papírové kazety, krabicové obaly, pos a pop materiály. K zajištění stabilního a vysokorychlostního chodu stroje jsou použita jedinečná hnací ozubená kola, vysoce přesný indexovací mechanismus, pneumatická spojka a samostatný podávací mechanismus. 

ML 1500

Výsekový příklopový stroj ML 1500 pro automatický výsek krabiček a POS stojanů.
Příklopový stroj je určený pro zakázky vyžadují tvarový výsek, bigování či perforaci.
Maximální výsekový formát 1500 x 1060 mm v rychlosti 23 taktů / min.

výsek pro sekci POP a POS stojany a obaly / materiály: E vlna, EB vlna, B vlna, BC vlna, GD2, GC1, CKB, apod. / skladové výsekové raznice, rychlá realizace, archivace Vaší raznice / rychlost 23 taktů za min. / rozměr stroje 2540 x 2050 x 1900 mm / výsekový příklopový stroj je určený pro zakázky vyžadují tvarový výsek, bigování či perforaci.

ACCURIOLABEL 230

Digitální tisk ETIKET je v mnoha ohledech revoluční. Umožňuje realizaci zakázek vysokou rychlostí a ve špičkové kvalitě. Digitální tisk překračuje možnosti konvenčních tiskových technologií.

tisk etiket na roli 33 cm / vysoká rychlost – až 23,4 bm / minutu / technologie pro řízení hustoty obrazu, tonerová technologie Simitri® HD E / vysoká kvalita tisku: barvy jsou zpracovávány při rozlišení 1 200 dpi x 8 bitů s 256 gradacemi vyjádřenými v 1 pixelu / široká škála potisknutelných materiálů – PET, PP, YUPO, strukturovaný materiál, metalické fólie   /   tisková technologie CMYK / tisk bílou je realizován flexotiskovou jednotkou (přetisk, podtisk, samostatný tisk bílou) / tisk má vyšší odolnost proti otěru i teplotě.

SEMIROTAČNÍ VÝSEK FLEXOR xCUT PRO II

Jedná se o první instalaci v rámci České republiky tohoto nejnovějšího vysekávacího stroje. Výsek etiket s nejvyšší přesností, možnost laminace, lakování a flexotiskového tisku bílou!

libovolný tvarový výsek, návin dle požadavku / výsek etiket na roli 33 cm /  vysoká rychlost – až 50 bm / minutu / celoplošné UV lakování nebo parciální UV lakování / možnost laminace etiket na lesk / mat / automatická separace okolí etikety / libovolný tvarový výsek, návin dle požadavku

Převíječ etiket COUNTER BIG s počítadlem

Stroj pro převíjení a odvíjení samolepicích etiket. Max. šířka 230 mm, možnost převíjení etiket ve směru/v protisměru hodinových ručiček. Počítání etiket vzestupně i sestupně. Navíjení etiket vně nebo dovnitř kotouče.

Roll Lift 800L

Stroj pro manipulaci s rolemi, nosnost až 250 kg. Automatický zámek role, aby se zabránilo sklouznutí role při pohybu. Automatická brzda zabudovaná do zvedáku válce.

Flexi Core Cutter 1200CC

Flexi Core Cutter 1200CC je účinný nástroj pro přesné řezání dutinek různých velikostí. Řezačka dutinek pracuje v poloautomatickém režimu. Rotace jádra se spustí automaticky, jakmile obsluha spustí řezací nůž. Současně obsluha tlačí dutinku druhou rukou směrem k řeznému noži.

FELIX GLUER Combo M

FELIX GLUER je nejmodernějším řešením pro přesné dávkování, jak lepidel za tepla, tak i lepidel za studena – stroje na dávkování lepidla s CNC řízením. Stroj je univerzální a všestranný, určený pro obalový a POS průmysl. Co je odlišuje od standardních lepících strojů, je schopnost současně aplikovat lepidlo na několik produktů různého tvaru. Lepidlo je aplikováno s vysokou rychlostí a přesností; množství lepidla je identické po celé délce aplikace. Pracovní plocha stroje je rozdělena na 4 operátory, kteří pracují současně u 1 stroje a tím je docílenou maximální efektivity při zpracování Vaší objednávky. Rychlost nanášení lepidla až 2,5 m/s.
Všechna naše lepidla jsou certifikována pro styk s potravinami.

Roland VS 640i

Roland VS 640i (šíře tisku 160 cm) je ECO – solventní tiskárna prémiové japonské značky Roland.

Tiskárny ROLAND dosahují neuvěřitelně vysokého rozlišení díky přesnému ovládání hlavy, která maximalizuje potenciál tiskové hlavy a inkoustu (rozlišení tisku 1440×1440 dpi). Tiskárna VS 640i má v integrovaný řezací plotr. Díky nejmodernější technologii lze tisknout rychlostí až 48,5 m2/h.

Roland RF 640

Roland RF 640 (šíře tisku 160 cm) je ECO – solventní tiskárna prémiové japonské značky Roland.

Tiskárny ROLAND dosahují neuvěřitelně vysokého rozlišení díky přesnému ovládání hlavy, která maximalizuje potenciál tiskové hlavy a inkoustu (rozlišení tisku 1440×1440 dpi). Jednoduše řečeno, RF-640 je nejlepší ve své třídě, takže svým klientům můžete nabídnout bezkonkurenční barevný výstup. 

320TS water - based ink

320TS water – based ink. Tisku z role na roli v šíři 320 cm, dual roll, vysoká produkce pro papírové aplikace: bilboardy, bigboardy, megaboardy, velkoformátové plakáty. Tisk ve vysoké kvalitě s vodou ředitelnými inkousty, které mají veškeré ekologické certifikace v rámci EU. Recyklované papíry a vodou ředitelné inkousty Váš tisk pozvednou na max. ekologickou úroveň.

šíře tisku až 320cm nebo tisk na 2 role současně / vysoce přesný velkoformátový tisk /  vysoká tisková kvalita / vodou ředitelné inkousty se všemi certifikacemi napříč EU / rychlost tisku až 139 m2/hod.

Locor

ECO – solventní tiskárna určená pro papírové aplikace: bilboardy, bigboardy, megaboardy, velkoformátové plakáty. Vysoká rychlost tisku včetně vysoké kvality tisku je docílena díky duálnímu střídaní tiskových hlav a průmyslové konstrukci tiskárny. Rozlišení tisku až 1440 dpi. 

Summa S - class

Profesionální řezací plotr s vysokou přesností a obrovským výkonem. Použitá technologie tangenciálního nože umožňuje řezání velmi houževnatých folií a řezání velmi malých detailů.
S-Class 2 je určen pro uživatele s vysokými požadavky na kvalitu a produktivitu řezání. Spolu s integrovaným optickým systémem OPOS je ideálním doplňkem k velkoplošné tiskárně
pro sériovou výrobu samolepek s tvarovým ořezem.

Mutoh ValueJet VJ-426UF

Mutoh ValueJet VJ-426UF je kompaktní A3+ UV tiskárna s rovným přisávacím pracovním stolem pro přímý potisk až šesti LED UV inkousty. Dostupná tisková plocha má velikost 483 mm x 329 mm. Tento model umožňuje přímý potisk předmětů a materiálu do výšky materiálu 7cm a to v zásadě jakéhokoliv druhu. Ať už se jedná o reklamní předměty jako propisky, přívěšky, USB flashky, suvenýry, sportovní vybavení, nářadí, štítky z pevných materiálů, deskové materiály ard.

DTG M2

DTG M2 je u nás v provozu instalované 2x: průmyslová tiskárna třídy DTG M2 je vyvrcholením 10 let výzkumu a vývoje oděvní tiskárny. Tato tiskárna přináší do oděvního průmyslu nejpokročilejší technologie. Uživatelsky jednoduchá platforma přináší přesný tisk speciálně pro textilní využití, při zachování revolučního systému WIMS (Integrovaný systém cirkulace bílé barvy) a One Pass tiskovou technologii, která dělá z DTG lídra.

Lis Schultze

Lis Schultze je u nás instalovaný 3x: nová generace fixačního lisu Schulze
DTG 4S s velkým přehledným LCD displejem je ideálním pomocníkem pro majitele tiskáren na textil. Základem je pevná ocelová konstrukce s deskou o rozměrech 40×60 cm. Otevírání lisu je nůžkové (“V”). Díky perforované spodní desce lisu odvádí vlhkost při lisování textilu a zkracuje pracovní proces. Disponuje funkcí automatického otevírání.

Penetrační box Schultze

Nástřikový stroj PretreatMaker IV je špičkové zařízení určené pro digitální tisk přímo na oblečení. Má pokročilý elektronický systém, který umožňuje extremní výkon a jednodušší ovládání během procesu. Přístroj je vybaven čtyřmi tryskami, z nichž může být každá zapnuta individuálně, což umožňuje přesně  nastavit plochu pro aplikaci penetračního roztoku (Dupont Artistri, Image Armor) o rozměru min A3.

Plotter CE7000

Nejvyspělejší a nejproduktivnější řezání plotrem Graphtec. Vylepšené vlastnosti. Velmi dobré výsledky řezu. Vysoká efektivita práce.

 

Konica Minolta 6085

Tiskneme na nejvýkonnější modelové řadě Konica Minolta AccurioPress C6085 s IQ jednotkou, která hlídání soutisk a barevnou stabilitu přímo při tisku. Tím je zaručena maximální kvalita tisku na Vámi zvolený papír. Produkce až 5 455 stran SRA3 za hodinu. Bezkonkurenční kvalita obrazu s technologií S.E.A.D. IV a rozlišením 1200 x 3600 dpi x 8 bitů. Nový toner Simitri® HD E. 
Technologie kontroly denzity výtisků. Automatické hlídání soutisku a barevné stability přímo při tisku. IQ jednotka – maximální kvalita tisku na zvolený papír, včetně vytvoření tiskového
ICC profilu a ověření kvality simulace tisku. Tisk je certifikován pro shodu s normou ISO 12642-2.

 

Morgana DigiFold Pro XL

Morgana DigiFold Pro XL je automatický rýhovací, falcovací a perforovací systém. DigiFold Pro XL má extrémní rychlost zpracování (až 6000 archů hod.) s různými druhy skladu při zachování excelentní přesnosti.

rychlost skládání až 6000 archů za hodinu / plně automatický režim /  unikátní vzduchový nůž pro separaci archů / opční, plná křízová a podélná perforace / až 30 rýh na jednom archu  / max. formát 385 x 700mm  / až 400 g / m2

Komfi Amiga 52

Automatická laminovačka do formátu B2. Profesionální kvalita laminace
pro zakázky do B2 formátu. Přesný a stálý přesah archů při jakékoliv produkční rychlosti.
Průběžná kontrola celého procesu (plnění, teplota, tlak vzduchu, separace archů atd.).

 automatická kontrola přesahů archů / laminovací válce zahřívaný IR a PID /  automatické oddělování archů pomocí vestavěného peforátoru / detektor oddělených archů a oddělovací válec s nastavitelnou rychlostí  / elektronicky řízená trhací sekce

Řezačka Perfecta 115 SE, rozměr B1

Profesionální řezačka B1 s hydraulickým lisem, optickou bezpečnostní závorou a provzdušňováním předního i zadního stolu.

 

Řezačka EBA

Elektromechanická stohová řezačka s délkou řezu 520 mm, max. výškou stohu 80 mm.
Komfortní a efektivní obsluha díky optické závoře a modernímu dotykovému ovládacímu panelu. Hloubka vložení stohu až 520 mm. Elektromechanický pohon nože a lisu, optická závora na předním nakládacím stole, elektrický pohon dorazu s velkou přesností nastavení, elektronické ruční kolečko s regulátorem pro rychlý posuv dorazu, optické vyznačení místa řezu svítivími LED diodami, lis s oboustranným vedením ovladatelný nezávisle na noži.

Uchida AEROCUT

Progresivní technologie zpracování nejen digitálního tisku. Automatické řezání, rýhování a perforace se vzduchovým podáním archů. Základní filozofií stroje je přesnost, jednoduchost obsluhy a spolehlivost. AEROCUT je navržen, sestrojen a kalibrován japonskými vývojáři a inženýry. Přesnost opakovaných operací je základním kritériem vývoje. K tomu přispívá robustní celokovová konstrukce. Promyšlená jednoduchost mechanické konstrukce výrazně zvyšuje spolehlivost po celou dobu životnosti stroje.

Komorová balička SMIPACK

Univerzální balicí stroj. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním. 
Nový elektronický systém, který automaticky kontroluje čas svařování a teplotu smršťování.
Elektromagnet přidržující víko po dobu smršťování.

Balící stroj FM77 EVO

Univerzální automatický balicí stroj pro tisky do formátu 85 x 60 cm. FM77A EVO je určený pro náročnější provozy s větší mírou zatížení vybavený výstupním dopravníkem, automatickým chladicím systémem svářecích lišt a automatickým cyklem svářecího ramene. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním.

Vrtačka papíru UICHIDA

Kapacita děrování je 580 listů, maximální výška stohu 50 mm, maximální rozměr papíru 376 mm (podélně B4). Průměry použitelných vrtáků: 3–13 mm.

Skládačka papíru AEROFOLD se vzduchovým podáváním

Skládačka papíru UCHIDA VF-1500 může skládat až do formátu A3 + různé typy papírů, jako jsou ofset, křídové papíry, umělecké tiskoviny, výstupy z digitálního tisku atd., a to díky podtlakovému pásovému podavači. Maximální doporučená gramáž papíru je 160 g/m2 (jednotlivý přehyb 230 g/m2), minimální 45 g/m2. Maximální kapacita nakladače je 500 listů (80 g/m2) a rychlost skládání 15 000 listů/hod.

Brožovací stroj V1

V1 vazbu ve větších nákladech realizujeme na stroji DUPLO digital systém DSF 2200 + DBM 150 s automatickým čelním ořezem brožur. Nový brožurovací stroj nabízí maximální kapacitu 100 stran brožury V1 s extrémní rychlostí až 2400 brožur za hodinu. Vakuový podávací systém DUPLO je jedním z nejspolehlivějších beztlakových systémů na dnešním trhu. 8 kanálový systém umožňuje dokonalé podání každého papíru a naprostou přesnost šití skob. Jedná se o plně automatický brožurovací stroj s rychlostí 2400 brožur za hodinu a s maximální kapacitou 100 stran brožury pro vazbu V1.

Brožovací stroj Uchida UB

Ideální pro výrobu ceníků, katalogů šitou vazbou do 16 listů (64 stran brožury). Velmi snadná obsluha, elektronické nastavení parametrů brožury, počítadlo provedených cyklů. Moderní design vhodný pro každou kancelář. Stroj prošije a složí jedním společným lomem přednastavené vstupní formáty A3, A4, A5, B4, B5 nebo libovolně nastavitelný formát. Snadné uživatelské přenastavení pozice šití. Max./Min. vstupní formát papíru: 330 x 468 mm / 110 x 210 m. Šicí spony: typ 66/6.

Kalendářová vazba MEGASTAR

Vázací jednotka může být provozována odděleně od stroje. Pracovní šířka stroje je 42 cm tj. formát A3. Kapacita děrování je v závislosti na druhu nástroje v rozsahu 25–35 listů 80 g papíru na jeden cyklus. Stroj má i nožní ovladač, zpětný chod a dvě postranní odkládací police. Postranice perforačních i vázacích nástrojů jsou otevřené tzn., že lze děrovat i vázat ve více krocích formáty větší než A3 (42cm). To je významný technický prvek stroje právě při kalendářové vazbě.

Stolní laminátor

Profesionální model stolního rolového laminátoru s vnitřně vyhřívanými válci a pracovní šířkou 380 mm, oboustranná i jednostranná laminace možná. Digitální ovládací panel pro snadné nastavení pracovního režimu. Inovované provedení vybavené rovnací lištou pro jednostrannou laminaci.

Laminátor OLEPO

EASYLAM 160TW je velkoformátový rolový laminátor a řezačka v jednom stroji. Maximální šíře laminace je 164 cm a průchod materiálu 170 cm. Elektronické řízení, plně automatické nastavení vhodného přítlaku se znázorněním okamžitého stavu doplňuje intuitivní grafický displej. Pro snadné založení materiálu je EASYLAM 160TW vybaven nožním ovládáním zavření válců na výstupní straně laminátoru. Laminovací válce o průměru 120 mm jsou zhotoveny ze silikonové gumy nejvyšší jakosti, vyrobené firmou Böttcher. Rychlost laminace ve čtrnácti krocích s maximem až 9 m/min. Laminátor disponuje řízeným ohřevem horního laminovacího válce s nastavením teploty až do 55°C.

Impulsní svařovací rameno 300 cm ARES

ARES je ve svařování nejuniverzálnějších stroj na trhu. Svařujeme impulsn PVC, sítě, akryl, polyester a mnoha dalšího. Určeno pro svařování přesahů, lemových kapes, výztuh, zipů a PVC profilů.

Svařovací linka 20 bm a 10 bm včetně automatických očkovaček

Disponujeme 2 vysokofrekvenčními svařovacími linkami: 20 bm a 11 bm, díky kterým jsou sváry bannerů velice přesné.

V obou vysokofrekvenčních svařovacích linkách máme integrované automatické očkovačky (nerezová očka).

Velké PVC bannery s šíří tisku nad 320 cm svařujeme na impulsním svařovacím (svár pouze 22 mm) rameni (délka sváru v jednom kuse je 300 cm).
Produkce 1000 m2 / den.